Hizmetlerimiz, Kayseri temizlik, kayseri temizlik şirketi, kardelen temizlik

EV TEMİZLİĞİ

Kardelen temizlik olarak, Ev temizliği konusunda yaptığımız işe garanti veriyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve profesyonel bir ev temizliği taahhüt ediyoruz. Bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece ev temizliği hizmetlerinde uzmanlaşmış özel ekiplerle hizmet veriyoruz.

OFİS TEMİZLİĞİ

Yılların birikimi ve deneyimine sahip Kardelen Temizlik, ofis temizliği konusunda tecrübemiz ve kalifiye temizlik personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en iyi temizlik hizmetini, en uygun fiyatlara ve en hızlı şekilde karşılamaktadır. Ofis temizliği için bizimle iletişime geçmeniz yeterli

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Çok katlı binaların giydirme cephe temizliği ve siding yıkama hizmeti veriyoruz. Dış cephe temizliği konusunda gerekli ekipmanlar ve uzman kadromuzla bina, plaza, apartman, ev, ofis ve her türlü mekanın dış cephe temizliği ekibimiz tarafından, sepetli vinç ve asansörler ile profesyonel şekilde yapılmaktadır.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

İnşaat temizliği, firmamızın Kayseri genelinde profesyonelce sunduğu hizmetlerden birisidir. inşaat sonrası temizlik İnşaatı bitmiş taşınma öncesi yapılan ilk temizliktir. İnşaat artıklarının temizliği normal temizliklerden çok daha zordur. Kaba temizlik diye tabir edilen temizlikten sonrası çok önemlidir.

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Kardelen Temizlik olarak Fabrika Temizliği, İmalathane Temizliği, İş yeri Temizliği, Zemin Temizliği, Garaj Ve Otopark Temizliği gibi konularda hizmet veriyoruz. Bu alanda uzmanlaşmış ekibimizle çalışmak için bize alo demeniz yeterli.

CAMİ TEMİZLİĞİ

Camii ve Mescid Temizliği, Kardelen temizlik şirketimizin sunduğu bir temizlik hizmetidir. Temizlik dinin vazgeçilmez ilkelerinden birisidir. Kardelen Temizlik bu ilkenin bilincinde olarak Cami ve Mescid temizliği hizmeti sunar. Gönül rahatlığıyla ve huzur içinde ibadet etmek için işinizi şansa bırakmayın!